Liczniki odwiedzin
Blog > Komentarze do wpisu
Ech...

Znowu brak czasu. Taa... nadeszła szkoła. Tym razem liceum. To już nie przelewki. Klasa matematyczno-informatyczna. Zaczynam się martwić, że nie dam rady. Ale teraz za późno na jakiekolwiek zastanawianie się. Juz wybrałam i raczej nic nie zmienię. Jesli będzie bardzo źle, to jakoś wytrzymam te 3 lata.

Klasę mam ok, na prawdę. Alewiadomo, że to nie o to chodzi:P

NAwet nic nie napisałam po powrocie z wyjazdu. No trudno... Napisze tylko tyle - bardzo mi sie podobało.:) Chciałabym jeszcze raz tam pojechać;)

W sobotę wesele. Drugie już;) Jendo było pod koniec sierpnia. Bawiłam się świetnie! Dawno się tak nie wytańczyłam. Odciski - a raczej slady po nich - mam do tej pory.

I chyba koniec. W zasadzie nie wiem czemu tu jeszcze piszę. Może dlatego, że mam jakiś sentyment do tego bloga.. I chyba nic więcej, bo jakoś nie widzę żeby ktoś tu wchodził. Może czas to wszystko zakończyć i zacząć od nowa w innym miejscu? NIe wiem. Na razie nie mam na to czasu.Czekam tylko na sobotę. Ewentualnie może byc piątkowe popołudnie. Tak ok godziny 13. Bo mam już dosyć.

Pa.

środa, 09 września 2009, bopoco19

Polecane wpisy

  • Ludzka głupota, namiot i reszta.

    Może zacznę od początku. Joanna przybyła i spędziłyśmy noc w namiocie. Było na prawdę zabawnie. Pogadałysmy sobie, posmiałyśmy się. Trochę zmarzł mi nos, ale da

  • Problemy techniczne

    Po pierwsze - jestem wściekła z tego powodu, iż przez ostatni czas na prawde duzo pisałam ale z powodów technicznych niestety nie pojawiała się żadna notka. Mus

  • Zimowo.

    Za oknem ciągle zima. A myślałam (w zasadzie to byłam pewna), że już po ostatnich roztopach przestanie sypać. A tu proszę - biało, biało i jeszcze raz biało. Sz

Komentarze
Gość: Ania: , *.nat.umts.dynamic.eranet.pl
2009/09/15 15:44:39
Nie mów tak! Ja tutaj cały czas wchodzę!:) Pomimo tego że jestem obrażona na bloxa za to ,że nie dał wstawić notki z wyrawy do Warszawy;)