Liczniki odwiedzin
Kategorie: Wszystkie | UWAGA! | malarstwo | różności. | szkicownik | takie tam | zapiski
RSS
niedziela, 22 lutego 2009
Zimowo.

   Za oknem ciągle zima. A myślałam (w zasadzie to byłam pewna), że już po ostatnich roztopach przestanie sypać. A tu proszę - biało, biało i jeszcze raz biało. Szczerze? Widok za oknem mnie inspiruje;) W piątek szalałam ze znajomymi na sankach. Znowu poczułam sie jakbym miała 6-7 lat :D Chociaż zapomniałam o nerwach związanych z wynikami badań. Wczoraj wyszłam na chwilę żeby zrobić parę zdjęć. Te oszronione drzewa dały mi wiele pomysłów na nowe prace. Ale czy coś z tego będzie?;) Pozyjemy, zobaczymy. A teraz kilka zdjęć zimy z mojego kawałka świata :)

 

Oszroniona brzoza.

świetnie pozowała:) 

Kita i zima. Fantastycznie pozowała:)

na moim 'podwyrku';)

gałązka wiśni. 

sosna

brzoza

szron.

Królowa Śniegu :)

I to na tyle. Pozdrawiam serdecznie:)

niedziela, 01 lutego 2009
Po przerwie; obraz.

Witam po małej przerwie!

Koniec ferii. Rany, jak to szybko zleciało. Te dwa tygodnie spędziłam praktycznie stojąc przed sztalugą. Albo malowałam obraz na zamówienie, albo rysowałam. I tak w kółko. A jutro znowu obowiązki. Wracam do szkoły. Szczerze? Nie chce mi się.. Bardzo mi się nie chce. Muszę wziąć się ostro za naukę, bo ten semestr zadecyduje do jakiej szkoły trafię. 

 

Ale nieważne:) Wreszcie skończyłam obraz, który zamówiła u mnie mama mojej znajomej mojego brata. Tak prawdę powiedziawszy, to nie jestem zadowolona z tła. Na początku lepiej to wszystko pasowało. Tło BYŁO pomarańczowo-żółte, pastelowe. Ale niestety taka kolorystyka nieodpowiadała tej pani. Musiałam zrobić tło ciemniejsze niż maki. Dobrze, że kupiłam wcześniej 'lakę czerwoną'. W końcu po wielu trudach i poprawkach, skończyłam obraz. Spodobał się, co niezmiernie mnie ucieszyło:) Oto moja praca.

I to chyba na tyle. Pozdrawiam!