Liczniki odwiedzin
Kategorie: Wszystkie | UWAGA! | malarstwo | różności. | szkicownik | takie tam | zapiski
RSS
niedziela, 27 września 2009
AKT

Podczas mojego chorowania skończyłam dłuuugo rysowany akt. Nie powiem kto był modelem;) Słodka tajemnica :D

Oprócz tego narobiłam sobie straszliwych zaległości. Niedługo wyjazd integracyjny na który nie jadę z przyczyn zdrowotnych. Ale nic straconego - czekają na mnie dwa obrazy. Jeden bardzo pilny a drug trochę mniej. To co powstanie w niedługim czasie zaprezentuję na blogu.

A swoją drogą, to mam parę prac do sprzedania:P (parę, czyt. 2). Jesli ktoś iałby ochotę (w co wątpię:P) to serdecznie zapraszam do kupienia;P

A oto i Akt!

I na tym kończę, bo praktycznie nie mam czasu. NOwa notatka pojawi się pewnie podczas wyjazdu integracyjnego czyli 8-9 października bądź troszkę wczesniej, gdy będe chciała coś z siebie wywalić:P

A i specjalnie dla Natalii P - postaram się narysować robota:P To będzie mój artystyczny pierwszy raz:P

Pozdrawiam!

 

sobota, 03 stycznia 2009
Podsumowanie i portret.

A więc... Zastanawiałam się, czy wrócić myślami do tego co było i podsumować 2008 rok. Nie będę się na ten temat bardzo rozpisywała. Napiszę tylko tyle, że rok 2008 był całkiem udany. Fakt - nie był może najlepszym rokiem ale...:) Zaczęłam 'poszerzać horyzonty'.  Niech ten 2009r  będzie jeszcze lepszy niż poprzedni.

 

A tak poza tym. Byłam ostatnio u A. W grudniu dostała ode mnie portret. Pamiętam jak siedziałam kilka dni i zawzięcie rysowałam. Pierwszy portret, który ujrzał światło dzienne (że tak się wyrażę :P). Portret wisi w jej pokoju. Nie powiem – zrobiło mi się wtedy przyjemnie^^. Dopiero wtedy zobaczyłam, że te moje wypociny nie wyglądają tak źle. Zresztą... sami zobaczcie jak to wyszło. Zrobiłam zdjęcie już oprawionego rysunku wiszącego na ścianie. Uprzedzam, nie jestem dobrym fotografem:)